Відображаються усі з 5 результатів

Маргарин Майстер Джойя Спешл

145,00 грн2640,00 грн
Високоякісний ароматизований кондитерський маргарин, аналог вершкового масла, жирність 80%
Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару

Маргарин “Мартіні Плате Круасан” (20 кг)

2400,00 грн
"Мартіні Плате Круасан" - маргарин на рослинній основі, має 80% жирності зі смаком вершкового масла, призначений для приготування листкових виробів, як з дріжджової, так і бездріжджової слойки, а також для швидкої заморозки листкових напівфабрикатів. Використання маргарину "Мартіні Плате Круасан" дозволяє отримати еластичне листкове тісто, що легко піддається процесу ламінування. Висока точка плавлення маргарину - 41-43 ° C дозволяє забезпечити стабільну якість тістових заготовок при формуванні і випічці виробів. Високоякісний і високоекономічний маргарин "Мартіні Плате Круасан" дозволяє використовувати при ламінуванні 22-25% маргарину, тоді як у інших виробників - 30-35%, при цьому гарантується великий обсяг, привабливий зовнішній вигляд і незабутній аромат вершкового масла, а також уповільнює процес черствіння виробів. Зручна упаковка - 20 кг, картонний ящик, в якому маргарин розділений на пласти по 1 кг, загорнутий в пергамент, що дозволяє легко і швидко використовувати потрібну кількість.

Маргарин 82%, ящик 20кг ТМ Sanya

1400,00 грн
Універсальний маргарин для приготування кондитерських, борошняних, хлібобулочних виробів та для вживання у їжу. Активно використовується у випічці та кондитерської промисловості. Температура плавлення +27+38ºС. Завдяки тривалим термінам зберігання, дає можливість пролонгувати термін зберігання готового продукту, без зміни смаку і аромату. У своєму складі містить велику кількість твердих жирів, які забезпечують відмінні властивості тіста при випічці.

Маргарин для кремів 80%, ящик 10кг ТМ Sanya

760,00 грн
Дозволяє створити кремовий напівфабрикат, що практично не відрізняється від базових кремів, виготовлених на вершковому маслі. Забезпечує підвищену збиваємість, в поєднанні з необхідною стійкістю, збереженням форм, пластичністю та однорідністю кремових начинок і прикрас. Маргарин має високі каркасоутворюючі властивості, завдяки чому використовується у якості прошарку між коржами.Застосовується в кондитерській промисловості для виготовлення традиційних кремових напівфабрикатів, суфле, які виробляються на вершковому маслі. Технологічно готовий до застосування у випічці, тортах та тістечках. Температура плавлення +30+35ºС.

Маргарин для листового тіста, ящик 10кг Sania

760,00 грн
Маргарин для листового тіста - спеціалізовані маргарини, які виготовляються на основі дезодорованих рослинних олій. Вони призначені в кондитерській і хлібопекарській промисловості для забезпечення шарування при виготовленні дріжджового бездріжджового тіста, круасанів, а також приготування начинки в листковому печеві. Переваги:
  • Забезпечує чіткий розподіл шарів при випічці
  • Забезпечує піднімання виробів
  • Надає готовим виробам приємного вершкового смаку і аромату
  • Зменшує крихкість у готовому виробі
  • Не потребує змішування з борошном
  • Не витіє під час розтоювання
  • Залишається пластичним при охолодженні між етапами розкочування (дрізджове і бездрізджове тісто)